Hukuki Uyarılar

 

GRC LEGAL internet sitesini ziyaret edenler, bu kısımda belirtilen Hukuki Uyarılara uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar.  Şöyle ki;
 
Bu web sitesindeki bilgiler sadece GRC LEGAL’i tanımak isteyen site ziyaretçilerine genel bilgi sunmaktadır. Reklam, pazarlama veya iş geliştirme amacı taşımamaktadır. İnternet sitemiz, Avukatlık Meslek Mevzuatına ve Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kurallarına bağlı ve reklam yasağına uygun şekilde tasarlanmaya çalışılmıştır. Bu site ve içeriğindeki bilgiler, reklam veya iş geliştirme ve benzeri amaçlar ile veya böyle bir sonuç doğuracak nitelikte kullanılamaz. 
 
Bu web sitesindeki tüm bilgiler ve içerik ile bu içeriğe ilişkin her türlü yasal haklar münhasıran GRC LEGAL’e aittir ve bu bilgilerin değiştirilerek veya kaynak gösterilerek kullanılması dahi hukuki bir ihlal oluşturacaktır ve büromuzca bahsi geçen ihlali gerçekleştirenlere karşı hukuki yollara başvurulacaktır.
 
Bu internet sitesinde bulunan her türlü yazılı ve görsel materyal ve bilgi ile, GRC LEGAL logosuna ilişkin fikri mülkiyet hakları da GRC LEGAL’e ait olup, önceden yazılı onay olmadıkça kopyalanamaz ve hiçbir şekilde kullanılamaz. Bu internet sitesine bağlantı yaratmak, GRC LEGAL’in önceden yazılı izni bulunmadıkça kesinlikle yasaktır.
 
Bu internet sitesinde sunulan hiçbir bilgi hukuki tavsiye veya mesleki görüş niteliğinde değildir; bu şekilde yorumlanamaz. Bu bilgilerin web sitesinde yer alması ve herhangi bir surette iletilmesi dahi hiçbir şekilde ve anlamda avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz veya bu şekilde yorumlanamaz. Sunulan hiçbir bilgi hukuki danışmanlık veya hizmet mahiyetinde değildir. Bu bilgiler en son hukuki durumu yansıtmayabileceğinden, site ziyaretçileri sadece bu bilgilere dayanarak hukuki tasarrufta bulunmamalı ve hareket etmemelidirler.
 
Bu internet sitesinde bulunan bilgiler ticari olmayan amaçlara özgüdür. Ziyaretçiler bilgilerin eksik veya yanlış olabileceğini, güncel olmayabileceğini bilmekte ve kabul etmektedirler; bu bakımdan, kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. GRC LEGAL, bu internet sitesinde sunulan bilginin içeriği ya da ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği eylem ve işlemlerden hiçbir surette sorumluluk kabul etmemektedir.